Electrolux EWT136540W Basic Guide
  • Download
  • Add to my manuals
  • Print
  • Page
    / 68
  • Table of contents
  • BOOKMARKS
  • Rated. / 5. Based on customer reviews
Page view 0
udhëzimet për përdorim
Ръководство за употреба
upute za uporabu
kasutusjuhend
Қолдану туралы
нұсқаулары
lietošanas instrukcija
Makinë larëse
Перална машина
Perilica rublja
Pesumasin
Кір жуғыш машина
Veļas mašīna
EWT 136540 W
Page view 0
Summary of Contents
Page 1 - EWT 136540 W
Page 2
Page 3 - Udhëzimet për sigurinë
Page 4 - Përdorimi i përditshëm
Page 5 - 1) Në varësi të modelit
Page 6 - Tabela e programit
Page 7 - Kujdesi dhe pastrimi
Page 8 - Probleme të funksionimit
Page 9
Page 10 - Instalimi
Page 11 - Ambienti
Page 12
Page 13 - Информация за безопасност
Проблеми ПричиниНа дисплея се появявакод за грешка "Е40" 1) ибутонът "Старт/Пауза"да мига с червенасветлина 2) :• капакът не е зат
Page 14 - Всекидневна употреба
НАЛЯГАНЕ НА ВОДАТА МинимумМаксимум0,05 kPa (0,5 bar)0,8 kPa (8 bar)Свързване към подаването на во‐да Tип 20/27ИнсталиранеСвалете всички предпазни опа
Page 15 - 2) В зависимост от модела
Page 16 - Таблица на програмите
Page 17
Page 18 - Експлоатационни проблеми
Page 19
Page 20 - Технически спецификации
Page 21 - Инсталиране
Page 22 - Околна среда
Page 23
Page 24 - Sigurnosne informacije
Page 25 - Svakodnevna uporaba
Page 26 - 1) Uređaj napuniti do pola
Page 27 - Tablica programa
Page 28 - Čišćenje i održavanje
Page 29 - Poteškoće pri radu
Page 30 - Postavljanje
Page 31
Page 32 - Zaštita okoliša
Page 33
Page 34 - Ohutusinfo
Page 35 - Igapäevane kasutamine
Page 36
Page 37 - Programmitabel
Page 38 - Probleemid töös
Page 39
Page 40 - Paigaldamine
Page 41 - Keskkond
Page 42
Page 43
Page 44 - 44 electrolux
Page 45
Page 46 - Қауіпсіздікке қатысты ақпарат
Page 47 - Әркүндік қолдану
Page 48 - 5) Үлгі түріне байланысты
Page 49 - Бағдарлама кестесі
Page 50
Page 51 - Жұмыс істеу проблемалары
қуатын тексеріп алыңыз: 13 A - 230 Варналған. Құрылғыны ұзартпа сымменнемесе көп-ашалы адаптер арқылы жалғауғаболмайды. Ашаның жерге қосылғанын жәнеқо