Electrolux EWB105205W Basic Guide
  • Download
  • Add to my manuals
  • Print
Summary of Contents
Page 1 - EWB 105205 W
udhëzimet për përdorimҚолдану туралынұсқауларыІнструкціяLavatriçeКір жуғыш машинаПральна машинаEWB 95205 WEWB 105205 W
Page 2 - PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Page 3
Page 4 - PËRDORIMI I PËRDITSHËM
Page 5
Page 6 - PROGRAMET E LARJES
Page 7 - KUJDESI DHE PASTRIMI
Page 8 - PROBLEME TË FUNKSIONIMIT
Page 9 - INSTALIMI
Page 10 - AMBIENTI
Page 11
Page 12 - ҚАУІПСІЗДІККЕ ҚАТЫСТЫ АҚПАРАТ
Page 13 - БҰЙЫМ СИПАТТАМАСЫ
Page 14 - ӘРКҮНДІК ҚОЛДАНУ
Электр қосылымыБұл кір жуғыш машинаны тек ғана бірфазалы 230 В желіге қосу керек.Сақтандырғыш қуатын тексеріп алыңыз: 13 A- 230 В арналған. Құрылғыны
Page 15
Page 16 - ЖУУ БАҒДАРЛАМАЛАРЫ
Page 17 - КҮТУ МЕНЕН ТАЗАЛАУ
Page 18
Page 19 - ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМА
Page 20 - MAXI 100 cm
Page 21
Page 22 - ВАЖЛИВІ ВКАЗІВКИ ЩОДО БЕЗПЕКИ
Page 23 - ОПИС ВИРОБУ
Page 24 - ЩОДЕННЕ КОРИСТУВАННЯ
ЛІНІЙНА НАПРУГА /ЧАСТОТАСПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕР‐ГІЇ 230 В /50 Гц2300 ВтТИСК ВОДИ МінімумМаксимум0,05 мПа (0,5 бар)0,8 мПа (8 бар)Підключення до систем