Electrolux EWB105205W Basic Guide
  • Download
  • Add to my manuals
  • Print
  • Page
    / 44
  • Table of contents
  • BOOKMARKS
  • Rated. / 5. Based on customer reviews
Page view 0
instrukcja obsługi
használati útmutató
návod k použití
návod na používanie
Pralka
Mosógép
Pračka
Práčka
EWB 95205 W
EWB 105205 W
Page view 0
Summary of Contents
Page 1 - EWB 105205 W
instrukcja obsługihasználati útmutatónávod k použitínávod na používaniePralkaMosógépPračkaPráčkaEWB 95205 WEWB 105205 W
Page 2
Page 3 - OPIS URZĄDZENIA
Page 4 - CODZIENNA EKSPLOATACJA
Page 5
Page 6 - PROGRAMY PRANIA
Page 7 - KONSERWACJA I CZYSZCZENIE
Page 8
Page 9 - INSTALACJA
Page 10 - OCHRONA ŚRODOWISKA
Page 11
Page 12 - BIZTONSÁGI INFORMÁCIÓK
Page 13 - TERMÉKLEÍRÁS
Page 14 - NAPI HASZNÁLAT
Page 15 - MOSÁSI PROGRAMOK
Page 16 - 1) Típustól függően
Page 17 - MŰKÖDÉSI PROBLÉMÁK
Page 18
Page 19 - MŰSZAKI ADATOK
Page 20 - ÜZEMBE HELYEZÉS
Page 21 - KÖRNYEZET
Page 22 - POPIS SPOTŘEBIČE
SÍŤOVÉ NAPĚTÍ / KMITOČETCELKOVÝ PŘÍKON 230 V / 50 Hz2300 WTLAK VODY MinimálníMaximální0,05 MPa (0,5 bar)0,8 MPa (8 bar)Vodovodní přípojka Typ 20/27
Page 23
Page 24 - DENNÍ POUŽÍVÁNÍ
Page 25 - PRACÍ PROGRAMY
Page 26 - ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA
Page 27 - PROBLÉMY PŘI PROVOZU
Page 28 - TECHNICKÉ ÚDAJE
Page 29 - INSTALACE
Page 30 - ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Page 31 - POPIS VÝROBKU
Page 32
Page 33 - KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE
2a 2b3 4Ak chcete nainštalovať práčku zarovno s okoli-tým nábytkom, postupujte podľa obrázku č. 4.Prítok vody1 2V prípade nevyhnutnosti presuňte prívo